Erkek arkadaşım beni gormeye geliyor?

Benim sehrime gelecek benim zaten bir kalacak yerim olmasina rağmen ben ona maddi olarak zorluk olmasın diye ve aynı odada kalacağımız için yarı fiyatına destek oluyorum genelde gittiğimiz otellerde. Öğrenciyim. bu yaza da otel ayarladik ben bir kısım ödedim o bir kısım yine yarı yarıya. yanima geleceginde de ailem yazın zaten çok masraflı olacagini söyledi ve yazı bekleyin dedi erkek arkadaşımla şöyle bir diyalog geçti, madem birlikte kalicaz beraber öderiz diye düşündüm dedi, ama bu bana ısrarla yarı yarıya diye konuşması üstüne gelişti ve annemle bir defa konuştuğum halde ikinci defa konuştum. Bunların üzerine öğreniyorum elinde maddi sıkıntı yok ama bana diyor madem beraber kalicaz. Bende normalde hiç demeyeceğim şeyleri dedim, biraz içime batıyor şu an ama beni haklı buluyor musunuz diye anlatıyorum.. normal tepkilermi.. dedim önceki tatilimizde ben senden 2 kat çok harcadim onda bir haftada ortalama 5 bin bende 10 bin gitmiş. Dedim ben bu şekilde yaptım sonra bayramda ailene bin TL çiçek gönderiyorum bunları yapıyorum sen 5 bin TL lik otelin yarısı olan 2 bin gibi küçük miktarı mi konu ediyorsun. Yani normalde asla harcadiklarimi asla söylemem ben yani hediye almayida severim ama üzücü oldu bir çift ciddi düşünen bir çift olarak bu yaz söz takacagiz ve bu diyalog canımı sıktı, madem birlikte kalicaz.. sizce ben ayıp mı etmişim normalde asla yaptıklarımı söylemem ki ona çok hediye aldım onları anmadim anmamda ama guncel kısımlardan iki örnek verdim harcamalarıma. Çünkü biraz üzüldüm, ona dedim biz arkadaş miyiz ciddi dusunen sevgili miyiz evli insanlar bu şekilde mi davranıyor vs vs gibi örnekler verdim ve anladi zaten o da ama ben hala üzülüyorum onunla bu konuşmaları yapmak istemezdim

Güncellemeler
1 ay
Ne düşünüyorsunuz ben umarım kırıcı olmamisimdir.. kimseye anlatamıyorum onu kötü anmak istemiyorum kimseye.. buraya yazmak istedim iç dökmek
Erkek arkadaşım beni gormeye geliyor?