Hesabı hep ben ödüyorum... Sizce ben mi abartıyorum yoksa bu gerçekten biraz fazla mı?

Merhaba canlar,
sakın yanlış anlamayın zaten onun hep ödemesini istesem ona bu teklifi yapıp bende ödemem, yani kimse kimsenin hesabını ödemek zorunda değil, ama ben genellikle çok elli açığım ve sevgilimin hep benim için ödemesini sevmiyorum ve her ikinci buluşmada ben ödüyorum.. Okadarı hiç Sorun değil hatta onun parasıyla gittiğimiz yerle hep ucuz oluyor çünkü bende kıyamıyorum, ben onu bir yere götürünce hep daha pahalı oluyor neyse onuda sorun etmedim.. ama bugün onunla yemek yemeğe çıktık sonra yok ben öderim dedi bende cüzdanımı yanında bırakıp “yok benim paramla öde, ben lavaboya gidicem” dedim oda yok yok asla dedi, sonra geldiğimde birlikte arabaya gittik falan, cüzdanımı açtım baktım param yok neyse onada bir şey demiyorum.. kız kardeşinin ve annesinin doğum gününde onlara herşeyi ben hazırladım, parasının yarısını yolladı, tamam kabulüm.. ama dün ablamın doğum günüydü ve ablamı çok seviyor güya hediye almaya gittik ellini cebine attıp bir şey ödemedi.. sizce ben mi abartıyorum yoksa bu gerçekten biraz fazla mı? Anlıyorum gerçekten parası belki yok falan ama ben ondan daha az kazanıyorum..

Hesabı hep ben ödüyorum... Sizce ben mi abartıyorum yoksa bu gerçekten biraz fazla mı?