Engelli bireylerin, başka engelli bireylerle ilişki yaşamak istememesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sorunun başlığını okuyarak değil, sorunun detayını okuyarak yanıt veriniz..

Bir arkadaşım bir kızı çok sevmiş onunla birlikte olmak istemiş ama kız daha sonra kendisi de engelli olduğu için başkasıyla birlikte olmak istediğini engelle birisiyle olmak istemediğini söylemiş, daha sonra aralarında birtakım sohbetler geçmiş, ve kız kendisini aşkım canım bir tanem diyerek ilgi göstermiş, ama sonrasında, çocuk da demiş ki hani sen engelli birisini istemiyorsun bana bunu söylemiştin.

Yani kısaca çeşitli bahanelerle kızı reddetmiş ama kızla da bir şeyler yaşamış, kız da daha sonrasında kendisine işte seninle nankörlük yapıyorsun kıymet bilmiyorsun falan filan gibilerinden hakaretler etmiş, adam da zaten sen istemiyorsun şimdi bana niye laf söylüyorsun demiş.

Bana sordu ben de senin yaptığın nankörlük değil sen doğrusunu yapmışsın dedim. başında istemeyen kendi olduğu halde, sonrasında istemesi bir anlamsız dedim.

Bu konuda sizin düşünceniz nedir?

Kızın yaptığım yanlış yoksa adamın yaptığımı yanlış?

15.35
15.35
Adamın yaptığı yanlış
Kızın yaptığı yanlış
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
21 gü
@KizlarSoruyor Ben bu soruyu aşk ilişkileri olarak sordum ama cinsel yaşam kategorisine gitti halbuki aşk ilişkilerini işaretledim, değişiklik yapabilir misiniz rica etsem?
Engelli bireylerin, başka engelli bireylerle ilişki yaşamak istememesi hakkında ne düşünüyorsunuz?