Onu sevdiğimi anlamıyor, ne yapacağım?

bi kızdan yaklaşık 6 aydır hoşlanıyordum ondan sonra Kasım gibi konuşmaya başladık olmadı ocakta tekrar yazdım yaklaşık 15 gün konuştuk ve sabah kalktığımda engellemişti üzülmüştüm bittiğini düşünüp yoluma bakmayı tercih ettim ondan sonra başka kızla konuşmaya başladım buluşuyordum ama hoşlantı yoktu oda beni opup sarılıyordu felan ondan sonra beni engelleyen kız istek attı bende o kzıla konusmayı kesip 6 aydır hoşlandığım kızla konuşmaya başladım biraz zaman geçti sevgili olduk 3-4 gün geçti okuldayken yanıma geldi bitirdiğini söyledi çıkışta konuştuk o önceki kızı öğrenmiş senden önce olduğunu sölediğim halde kabul etmedi hala hoşlanıyorum kızda benden hoşlanıyor ayrılırken gozume bakıp beni sevmediğini dmyle dedim söylemem dedi kısacası severek ayrıldık ben hala seviyorum o engel yedikten sonra konuştuğum kızdan dolayı gelmek istemiyor ne yapmalıyım beklemelimiyim bir gün geri dönceğini düşünüyorum ve hala seviyorum ama bana gözün dışarda dedi gitmeden onu sevdiğimi anlamıyor ve Şu an ayrıyız Allah'a emanet dedi ve gitti

Onu sevdiğimi anlamıyor, ne yapacağım?