Bana büyü yapılmış olabilir mi?

Merhaba yaklasik 7ay once bir iliskiyi kavgali , hakaretli bir sekilde bitirdim. Daha sonra o baska sehre atandi gitti hic iletisim kurmadik ikimizde birbirimizle ikimizde hataliydik zaten imkansiz da bir iliskiydi. Ama ben unutmak icin cabalasam da bir turlu unutamiyordun su 1aydir neredeyse bana karabasan tarzinda seyler gelmeye basladi bir tanesi cok ilgincti, oglen yataga uzandigimda uykuya tam dalarken uzerimde bir agirlik hissettim bir beden uzerime yatmisti ama sadece omuzlarini goruyordum ve agirligini hissediyordum sonra kulagimda sesini cok net sekilde duydum seni seviyorum seni cok seviyorum diyordu ben de ona ben de seni seviyorum deyince ustumden kalkmaya agirlik hafiflemeye basladi sonra istemsiz bir bicimde cocuk istiyorum senden diye sacma bir cumle de kullandim ama tamamen istemsizce kelimeler agzimdan dokuluyordu. Sonra uyandim dun yine ayni sekilde beni yatagimdan ucarak biri kapiya dogru surukledi. Ve dun bir anda durduk yere eski sevgilime mesaj atma istegi geldi ve attim ve gayet mutlu olmus sekilde normal bir bicimde konusmaya basladik ama ben pisman oldum mesaj attigima cunku kendimi kucuk duruma dusurdum ve su an egosu oksandi. Ben cok pisman oldum aglama istegi de geliyor yuregimde bir sıkıntı da var ne yaptim ben diye sorguluyorum. Bilgi ilim sahibi biri bana yardimci olursa cok sevinirim🙏🏼

Bana büyü yapılmış olabilir mi?