Ben aglamaktan biktim bi cocuk icin kendimi yirtiyorum hoslaniyor mu hoslanmiyor mu emim olamiyorum ne yapacagim ben lutfen?

yalvaririm yardim edin 2 yil sonra tekrardan birine tutuldum hoslantiyi gecti benimkisi her gece aglayip dua ediyorum, ama bazi yanlis davranislarim oldu hoslandigimi baya belli ettim yanlislikla simdide bana soguk yapiyor (kendisi en yakın arkadasimdi) surekli ilk ben yaziyorum kaybetmek istemiyorum bana surekli exinden bahsedip duruyor bi umit veriyor ilgileniyor sureklide sacma canım gormezden geliyor, cocukla her 24 saat boyunca gunduz aksam farketmez konusurduk anlayamiyorum nolursunuz yardim edin unutayim desem unutulmuyor unutupta onu bi kenara atmakta istemiyorum nasil yapacagim cok fazla dua ettim onun adjna her gunduz gecem aglamakla geciyor yalvaririm bi tavsiye verin ve bana karsı ne hissledigini soyleyin beni sadece obje gibide kullaniyor olabilir artik kalbim buna dayanamiyor lutfen yardim edin lutfen bana bosveer demeyin yorumlarda yalvaririm o kadar

Ben aglamaktan biktim bi cocuk icin kendimi yirtiyorum hoslaniyor mu hoslanmiyor mu emim olamiyorum ne yapacagim ben lutfen?