Evleneceğim kişinin çocuğu var, beni oyalıyorsun demeye başladı. Ne yapmalıyım?

Selam Arkadaşlar.

yaklaşık altı aylık bir ilişkim var kız arkadaşım daha önce evlenmiş ayrılmış üç yaşında çocuğu var. Çocukla ilgili bir sıkıntım yok ilk zamanlar annesinden beni kıskanıyordu ama şimdi öyle bir şey yok. birbirimize her şekilde kabul ettik bununla ilgili bir sorunumuz yok fakat: birkaç gün önce benim onu oyaladımı söyledi aslında bir şeyleri konuşmuştuk sezon bittiği zaman evlenecektik benim evi büyütme ya da evi müteahite vermem gerekiyordu ikise olduğu için bunu şu an için yapamıyorum. Çocuk olmasaydı herhangi bir sorunumuz yoktu ama çocuğun odası ayrı olacağı için mecburen evi yenileceğiz ya müteahite vereceğim. kız ailesinin evinde çocuğuyla yalnız kalıyor. İlk başlarda bu ev senin istediğin gibi yaptır mutfak dolaplarını değiştir falan demişlerdi ama annesiyle beni tanıştırdıktan sonra ailesi bu durumdan vazgeçti. Çünkü kız biz burada yaşayacağıiz diğer evi kiraya vereceğiz bu ev büyük demiş ailesine ailesi de bir anda vazgeçti. benim evlilik konusunda hiçbir şey yapmadığımı benim onu oyaladığımı söylüyor. Bu konuda ne yapmalıyım

Güncellemeler
1 ay
ayrılmak istediğini söyledi. Ben de tamam dedim.
Evleneceğim kişinin çocuğu var, beni oyalıyorsun demeye başladı. Ne yapmalıyım?