Aşık oldum nasıl söyleyebilirim?

Üniversiteye şehir dışından geldim İzmir'de okuyorum bölümü söylemeyeceğim ama kız sayısı erkek sayısına göre fazla ben Karadeniz'liyim Trabzon'lu şiveli konuştuğum için bana köylü diyorlar moralimi bozuyor sınıfta bir kaç arkadaşım var birde sınıfta popüler bir çocuk var İstanbul yerlisi kız çevresi çok geniş ben o çocuğa gönlümü kaptırdım aşık oldum bildiğiniz çocuğun çevresinde birsürü kız var kendini bir şey sanan egolu tipler. Birde bana bazı erkekler güzel olduğum için sırf terbiyesiz teklifte bulundular bundan çok rahatsız oldum. bazıları güzel olduğum ve fiziğim olduğu için kıskanıyor sırf o yüzden köylü diyorlar normalde şehirliyim sadece şiveli konuşuyorum. Hoşlandığım çocukla konuşuyoruz diğer erkeklerden çok farklı çevresinde çok kız var ama sevgilisi yok geçen günlerde yanındaki kıza (benimde samimi olduğum biri) bu kızlarla ciddi ilişki düşünülmez dedi bunu duyunca sevindim çünkü ben o kızlar gibi değilim. ilk gördüğümden beri çocuğa aşığım sebepsiz yere onda beni çeken bir şey var. Yanındaki kız benle yakın arkadaş ve durumu biliyor istersen söylerim dedi ama ben kendim söylemek istiyorum sohbetimiz filanda var çocukla yaşlarımız 20. Yarın söyleyeceğim ama çok heyecanlıyım. Sizce ona kendimi nasıl belli edebilirim?
Güncellemeler
1 ay
Sonunda söyledim red eder diye korkuyordum ama yanağımdan öptü elimden tutup sınıfa girdik gören kızlar filan şaşırdı tabii ben kıpkırmızı oldum ama çok mutluyum.
Aşık oldum nasıl söyleyebilirim?