20 gün önce nişan attık acaba bazen yanlış mı yaptım diyorum, sizce yaptığım doğru mu?

Gizli Üye

Nişanlım özdünde iyi biriydi ahlaklı ve terbiyeli ama kendisi ve ailesinin aşırı yalanları vardı hemde en başından beri Hataylı Hatay da deprem oldu dünyalar kadar yardım gönderdim akrabalarım da gönderdi nişanım 2022 Kasım ayında oldu o günden beri ailesi depremi de bahane ederek hiçbir şey yapmadı evlerine falan deprem de birsey olmadı işlerine de olmadı deprem olalı 1 sene oldu ailesi ne gelip bu bizim gelinimiz bi bakalım dediler ne de başka birsey nişanlım depremden sonra İstanbul’a geldi ona resmen ev dizdik komşular falan eşyalar halılar verdik bir sürü yeni ev kurduk ben mesai üstüne mesaiye kalıyordum çeyiximi alayım nişanlıma çok yük olmasın diye nişanlım ise yalan üstüne yalan aşırı trip atma sürekli annesini savunma modundaydı ailem onu çok seviyordu hep bize gelirdi annem yemekler yapardı çok beğenmezdi ama yerdi falan en son dayanamadım düğünü sürekli erteliyorlar hiçbir şey yapmak istemiyorlar ayrıldım ailesi gelmeye bile tenezzül etmedi sizin kararınız dediler sonra yalandan gelelim falan dediler ben istemedim yüzükler verildi takılar geçen nişanlım karşıma çıktı al yüzüğünü dedi istemiyorum bende seni dedi sen annemin yüzüne nasıl telefonu kapatırsın dedi bekle dedi küllerim den doğacağım sonra ara ara yine karşıma çıkar oldu sizce ben yanlış bir karar mı verdim doğru mu?

20 gün önce nişan attık acaba bazen yanlış mı yaptım diyorum, sizce yaptığım doğru mu?
24 Cevap