Eski sevgilim bunları söyledi ama yinede intikam almak isterse beni ifşa eder mi?

Onunla ondan önce ki sevgilimin ihanetini unutmak duygusal boşluğumu gidermek için çıkmıştım. Olay uzun ama kısaca şöyle diyalogu anlatayım.

Ben ona yolda görünce sordum fotoğraflarımı videolarımı sildin demi diye.

O da hayır silmedim dedi.

Bende kızdım silmesini istedim.

O da bana bu özel konuları açan sendin ayrıca fotoğraf ve videoları atanda sendin ben seni zorlamadım hatta ben istemedim bile ilk seferlerinde sürpriz oldu sen attın bana.

Bende ona hayatımda başkası var nişanlıyım yazın evlenicez görüntülerimi hemen sil dedim.

O da bana silmeyeceğini söyledi.

Bende dava açacağımı söyledim.

O da bana ne diyeceksin ben sevgilime o istemediği halde fotoğraf ve video attım ama ayrıldıktan sonra silmiyor. Beni ifşa etmedi tehdit bile etmedi diye mi şikayetçi olacaksın dedi.

Bende sil dedim.

O da silmicem hayatıma birisi girerse o zaman silerim 7 yıldır kimse yok hayatımda. Ayrıca ayrılırken bana dediğin laflar bana yaptığın haksızlıklara rağmen seni zorda bırakmadım. İfşa etmemden korkuyorsan da sana şunu söyliyim sence o yaptıklarından sonra çoğu erkek ifşa ederdi seni. Ben ifşa filan etmedim seni kaldı ki istesem sana şantaj yapabilirdim, ayrılmaman için veya benimle yatman için dediklerimi yapman gibi şantaj vb. yapabilirdim yapmadım bir şey. Bana onca haksılık yaptın onca şey yaptın, güvenini sarsacak bişi yapmadım bile, şimdi sorduğunda bile istesem yalan atabilirdim yok sildim diyebilirdim ama ben dürüst birisiyim silmedim doğru hatta arada bakıyorum yalan yok yani. Sevgilim olursa o zaman silerim senden sonra başkası olmadı hayatımda. Kaldı ki seni ifşa edecek olsam veya şantaj yapacak olsam bu vakte kadar çoktan yapardım istesem şimdi bile yapabilirim ama merak etme o tarz karaktere sahip değilim o kadar karaktersiz değilim. Görüntülere de gelirsek hayatıma ne zaman birisi girer işte o zaman silerim. Hayatıma birisi girmediği sürece de silmem bakıyorum yani yalan yok. İstiyorsan dava et davada dersin kendi rızamla attım, bana şantaj filan yapmadı ifşa da etmedi ama fotoğraflarımı videolarımı silmemiş diye söylersin mahkemede. Ceza verirlerse çekerim ama sanmam ceza vereceklerini. Sonuçta sen kendi rızanla hiç bir baskı ve tehdit altında kalmadan bana attın. Özel konuları açan bile sendin. Her ne kadar ayrılmış olsakta benim seni ifşa etmeyeceğimi gayet iyi biliyor olman lazım güven sarsacak tek bir davranışım bile olmadı. Senin bana yaptıklarından sonra intikam filan almaya da kalkmadım, kendi yoluma devam ettim. Onca şey yaptın rahat bırak beni artık görüntülerini de hayatımda birisi olana kadarda silmicem aklında bulunsun dedi.

Eski sevgilim bunları söyledi ama yinede intikam almak isterse beni ifşa eder mi?