Sevgilim ne yapmaya çalışıyor, derdi ne?

Arkadaşlar iki senelik ilişkim var sevgilimle dün filme gittik normalde film izlerken sarılır bu sefer sarilmadi ilgilenmedi bile benimle daha sonra kendini hep ön planda gösterme çabasında sinema salonundan çıkarken elimi tutmamalar falan neyse sinema salonundan da çıktık önümüzde kız yürüyordu şortlu bilerek yavasladi ama bunları anlamadiğimi zannediyor kıza bakabilmek için elimi falan bıraktı sigara almak için ama niyetinin o olmadığından da eminim sonra bende tutmadım elinden adamların yanından yürüdüm bu sefer tutmaya başladı elimi ve sürekli arkadaşları ön planda sürekli arkadaşlarıyla birlikte onların yanındayken telefona bı saatte bakıyor ama benimleykrn sürekli bakıyor telefona ben bhnu anlamiyorum mesela sürekli benle buluşmak istemiyor ama sürekli arkadaşlarıyla bulusmak istiyor amacı ne erkekler nolur yardımcı olun siz daha iyi bilirsiniz ne yapmaya çalışıyor dalga geçmeyin ama Millet sonuc olarak sıkıntısını sizinle paylaşıyor ( a bı de bı film cikcak onun çıkmasını bekliyoruz beraber gideriz demişti dün gelmiş diyor ki ben buna arkadaşlarla gidicem )( arabadayken de telefonu bacağının arasına alıyor gelen mesajları hemen yok rdiyor falan toplasanız iki senede iki defa karıştırdım telefonunu )

Sevgilim ne yapmaya çalışıyor, derdi ne?