Arkadaşlar yardlmınıza ihtiyacım var?

Selam arkadaşlsr yazım biraz uzun ola bilir şimdiden söyleyeyim. Ben 9,5aydır evliyim eşimle bir birimizi çok seviyoruz genel olarakta iyi anlaşıyoruz. Şimdi şöyle benim tek sorunum var o da tüm aile bir arada yaşamak şöyle ki kocaman bahçeli evimiz var bir arsanın içinde eşimle bana ayrı (ksylnvalidrmlerle yaşayacağım) ve kaynımla karısına ayrı bir ev var yani anlayacağlnız aynı arsada iki ayrı ev var ama her kes bizim evde yaşıyo. Yani zaten ben baba ocağına gelin geldim kaymanamlarla yaşıyacağımı biliyordum da bilmediyim kaynımgilin de bizimle yaşayacağıydı. Anlamıyorum kendi evleri var içinde her bir eşya da var sadece tuvalet ve banyo daha yapılmadı onların evinde. 2tane de çoçukları var 2ve 1yaşında bütün günü o kadar çok ağlıyorlar ki son çareyi kendi odama kapanmakta buluyorum. Şaka gibi ama kendi evdimde kendi odama sığınıyorum. Neden kendi evlerinde yaşamlyorlar derseniz neymiş efendim kaynımın maaşı çok az olduğu için 2çoçuklu aileye bakamazmış o yüzden de yemek içmek için hep beraber yaşıyomuşuz. Eşimin babası geçindiriyor onların ailesini resmen. sabah oluyo daha yatağlmda gözümü yeni açıyorum bakın yemin ederim duyduğum ilk ses çoçuk zırıltısındam başka bir şey değil. sabh kalkar kalkmaz geliyorlar buraya eltim ve çocuklar bir öğlen gidiyor çocuklarl uyutmak için sonra akşam üstü 5-6 gibi tekrar geliyor ve akşam gidiyor. Yani kendi evine sadece uyumak için kalkıyor. O kadar sinir oluyorum ki her birini özenle ne hayellerle seçtiğim mobilyalarımın eşyalarımln birer birer içine sıçıyprlar çoçuklar. Sinirlenince kafamal kaşırım hep alışkanlığım vae böyle. Artık kafamda yaralar oluşuyor kaşımaktan. O kadar çok yoruldum ki dayanamıyorum artık kocamlar bi tek dışarı çıkınca rahat yanlız kala biliyorum. Kocamla tek kavga sebebimiz de bu konu oluyor hep ona rahatsız olduğumu dayanamadığımı söylüyorum o da elimden bi şey gelmiyor diyor. O da rahatsız aslında biliyorum bazen hatga dile de getiriyor ama takan yok. Eltim zaten Allahından olduğuma eminim ne de olsa bütün gün yesin sıçsın boklasın bütün evi sadece geceleri çıksın kendi evine. Kendi evi eşyaları mobilyaları pırıl pırıl dursun ama çocukları benimkilerin içine sıçsın keyif bile alıyordur bundan. İnanın ne evde ne de başka bi şeyde gözüm yok sadece rahatlık istiyorum ya onlar kendi evlerinde yaşamaya başlasın ya da biz kendi evimize çıkalım istiyorum. Ama hiç biri olmuyor. Eşimin araba borcu var yeni araba aldı bir yandan kredilerimiz var bir yandan da eve destek sağlıyor daha doğrusu kemiriyorlar eşimi. Kiraya çıkamadığımızdan kısıldım kaldım elimden bi şey gelmiyor. Yazsam daha çom uzun olur ama yoruldum artık anlatmaya bile gücüm yok. taktik verin bana nolur. Ya onlar kendi evlerine ya da benim bu evden gitmem için

Arkadaşlar yardlmınıza ihtiyacım var?