Neden bir ilişkim olmuyor?

Nazikbirbeyefendi

Çevrem tarafından kibar nazik dürüst birisi olarak tanınıyorum. Kişisel bakımıma ve iyi giyinmeye dikkat ediyorum. Görünüş olarak iş adamlarına benzediğim söyleniyor çevremdeki kız ve erkek arkadaşlarım tarafından. Maddi sorunum yok. Fakat bugüne kadar hiç kız arkadaşım olmadı 4-5 defa denedim fakat her defasında reddediliyorum. Tamam yakışıklı olduğum söylenemez ama sempatik bulunuyorum. Espri yeteneğim iyi. Ederinden fazla değer veriyorum fakat zerre değer alamıyorum. En zor anında yanında duruyorum, her türlü desteği veriyorum. Fakat azıcık bir yol bile katedemedim. Her türlü şeyi denedim zaten yapısal olarak kibar birisiyim bu yüzden bu şekilde kızlara yanaşıyorum ama şunuda denedim oldukça böyle serseri kardeşim bir imajda verdim ama işe yaramadı. Aslında sürekli böyle biraz ilerliyor flörtleşiyor gibi oluyor ya da ben öyle sanıyorum hislerimi karşı tarafa söylüyorum gel bir yola girelim diyorum karşılık olarak ben bir şey hissetmiyorum olmaz. E şimdi günümüz toplumunda ilişki nasıl yaşanıyor illaki 2 taraf mı aynı anda sevmeli. Üniversiteye gidiyorum 21 yaşındayım erkek nüfusunun 10 katı kadar kız var fakat olmuyor hiçbir türlü. Her türlü yöntemi denedim çevremdekilerden tavsiyeler aldım uyguladım ama olmuyor. Belki şunu diyebilirsiniz doğru insan karşına çıkmıyordur ne zaman çıkacak bu insan? Ve her red aldığımda etkilenip çareyi alkolde arıyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Neden bir ilişkim olmuyor?
5 Cevap