Ortak bir payda da çözülebilir mi?

Merhaba arkadaşlar nasılsınız?

Uzun süreli bir ilişkim var 6 yıldır birlikteyiz. Evlenmeyi düşünüyoruz. Benden küçük bir kız kardeşim var yakın zamanda üniversite okuyacak ablası olarak okuduğu dönemde ona destek olmak istiyorum. İlerleyen dönemlerde evlenme ihtimalim olduğu için bunu erkek arkadaşıma da söyledim ben destek olmak istiyorum diye. Kendisinin 32 yaşında evli bir ablası var kardeşine harçlık verip destek olacaksan ablama da olacağız ya da kardeşine borç sayarsın sonra öder gibi saçma sapan şeyler söyledi kavga ettik. Bu ne saçma bir düşünce yapısı anlam veremiyorum. Ortak bir işyeri açmayı düşünüyoruz bizden başka kimsenin ortak olmasını istemedim, bu iş olursa da kardeşimi part time olarak alıp harçlığını çıkarması adına destek olmak istiyorum. Bunu da ablasına çekip o zaman onu da alırız kardeş ayrımı yapma diyor. Bu nasıl bir düşünce şekli, ailesine fazla mı bağlı kardeş kompleksi mi var anlayamadım. Bu tarz düşünce yapısına sahip biri ile evlenilebilir mi?

Güncellemeler
1 yıl
Arkadaşlar ablası 32 yaşında çalışıyor evli maddi durumları gayet yerinde bazıları yanlış anlamış. İki evi var arabası var neyine destek olacak?
Ortak bir payda da çözülebilir mi?