Hocama aşığım ne yapmalıyım?

Ya merhaba baylar bayanlar ya soyle baslıyım simdi ben x okuluna basladım ilk sene okulun okulda bir tane hoca var din hocası <3 ve o hocayı ben ilk senelerde umursamadım tabii ki ilk 2 sene boyle gecti ama bu sene ilk donem basından beri cok farklı hissediyorum ona karsı kendimi yani asık gibiyim yanında baska bir 'kız' ogrenci gorunce falan kıskanıyorum ben nobetciydim hoca da o gun okulda derslere falan giriyor ogretmenler odasından cıkarken falan hep onu izledim ha bu arada hoca evli 2 cocugu var sanırım
ve simdi hoca bizi 2. donem bıraktı yani yerine baska bir dinci geldi ve eski hocayı sadece artık ogretmenler odasında bide nobetci oldugu katlarda sürünerek gorebiliyorum ya cok degisik bir his bırakmak istiyorum vazgecmek istiyorum tamam diyorum bitti ama mesela okul cıkısı hocayı gorsem karnımda kelebekler ucusuyor hoca nobetciyken beni yanına cagırdı benle konustu falan iste o zaman hoca iyice baglattı kendini okul sitesinden, facebooktan resimlerinin sslerini aldım falan hala duruyor 10 tane falan vardır bugun sabah gene gordum asırı yakısıklı bir hoca onla yanyana falan geldigimiz oldu cok guzeldi o anları tekrar yasamak isterim sırf hoca icin evimin yolunu uzattıgımı bilirim hala da o yoldan geliyorum araba surusu falan cok guzelll hocanın yasını bilmiyorum ama tahminen 30 yaslarında 10 yas var aramızda bana akıl verin nasıl vazgecebilirim ondan baska kimseyi gozum gormuyoooo ama su yeni gelen din hocası da cok yakısıklı o da evli :(( ya o hocaya da biseyler hissetmeye baslicam gibi hastalık mı bu ya dedigim gibi akıl verirseniz sevinirim :))
Hocama aşığım ne yapmalıyım?