Sevgilim bana sürekli küfür ediyor?

sürekli beni aşağılayacak küfürler ediyor her tartışmamızda (belki günde baxen 2 defa tartışıyoruzdur ) bende en son dün ara vermek istediğimi söyledim enazından ikimizin ruh sağlığı için bir süre birbirimizden uzak duralım dedim kabul etti ama bugün bunları yazmış bana (direk kopyala yapıştır yaptım (Ben dün iş yerinde bir çocukla kavga ettim Tabi senin hiç birşeyden haberin yok anca kendi bencilligini uğraş dur benim ne düşündüm ne hissettiğim umrumda olmasın senin. Orta da madem bir şey var suçlamak yerine insan yerine katıp ne oldu neye sinirlendin bukadar ne oluyor anlat konuşalım demek yerine neden mesaja bakmadın diyorsun telefon elimde değil diyorum hıh. Diyorsun yalan konusmuyorum sana diyorum kendimi sana inandirmicam diyorsun ki git başkasına inandır kendini. Başkası ne alaka ben sana tavır almışım ben sana kızmışım demekki ne bu sende ki herzaman ben ben ben biraz da beni düşünsen ne yaşıyorum neler yaşıyorum benim pisikolejim yerinde mi. Suçlamak yerine anlamaya çalışsan. Sen yine tatmin olmuyorsan konuşma zorla konusturmuyorum ben seni seninle alakalı birsey oldumu konu kapanıyor. Anlicagin sen ne kadar sıkıntı içine giriyorsan bende seninle okadar sıkıntı içine giriyorum belki senin orada yaşadıklarını o an yaşamıyor olabilirim ama seni ve yaşanılanları kalbimde hissedebiliyorum. Bana öğrettiğin gibi öğretmenim insanları suçlamak yerine önce anlamak gerekiyor. Ben sana yanlış bir şey yapmıyorum ben heran gibi biriyle birileriyle konuşmuyorum ben kimseye kendimi anlatmıyorum. Senin beni anlaman bana yetiyor)
Sevgilim bana sürekli küfür ediyor?