Sevdiğim kadına bazen sesimi yükseltiyorum, ne yapmalıyım?

Resulbeyy

Merhabalar,

Normalde ben sabırlı bir insanım ama şu son günlerde çok fazla doluyum dayanamadığım kaldıramadığım çok şey var.

Ben aslında sevdiğime bağırmıyorum o anda bağırarak içimi döküyorum bunu yaptığımda rahatlıyorum içim acıyo beni normal konuşurken umursamadığını falan düşündüğüm için yapmıyorum. Anlık oluşuyor ve ister istemez içim acıyo canım yanıyor ve yaptığını, söylediğini kaldıramayıp aşırı bir reaksiyon gösteriyorum ve bağırarak konuşuyorum.

Sizce bi psikologa gözükmem gerekiyor mu?

Ne yapmalıyım, daha önce buna benzer bir durum yaşayan olduysa nasıl çözdüğünü nasıl çözmeye çalıştığını anlatabilir mi?

Sevdiğim kadına bazen sesimi yükseltiyorum, ne yapmalıyım?