Evli patron hem flört ediyor hemde alyansını cıkartı bu ne istiyor?

Gizli Üye

Evli patronuma cok yüz verdim galiba şu an daha fazlasını istiyor yani ben şaka falan sanıyordum ama galiba yanlış anladı mesafeli davranıyorum ki zaten sadece dile öyle şaka yapardık falan ama sanki o daha farklı bakıyor olaya farkedince mesafe koymaya calıştım ama peşimden koşuyor yani benimle konuşmak için fırsat kovalıyor fark ediyorum ama ben istemiyorum belirtmemeyede calışıyorum kötü de davranmak istemiyorum birde alyansını cıkartı cok saçma hareketler h bir şekilde bir şey istemiyorum zaten hiç bir şey olmadı aramızda böyle olmaya devamı yoksa acıkca kendisine belirtmem lazımı

Evli patron hem flört ediyor hemde alyansını cıkartı bu ne istiyor?