Üniversite sınavı için benden ayrıldı, sizce beni sevmiyor mu?

Gizli Üye
Anlatamadığı şeylerin olduğunu durumun ciddi olduğunu söyledi Haziran ayına kadar beni bekle dedi her şey atlatıp geleceğim sınav bittiğinde senin olacağım dedi. Ailesi sürekli üzerinde baskı kuruyor ve telefonuda elinden alacaklarını söyledi son şansım bu benim odaklanmam gerekiyor bu evden kurtulmam lazım diyip duruyor sanırım babası öğrendi benide Haziran ayına kadar beklersen bırakmamak üzere gelirim uzun bir yola çıkarız seninle dedi. Beni çok sevdiğini ama bunu yapmak zorunda olduğunu söyledi. Sizce seviyor mu? Ben inanmıyorum bahane gibi geliyor ben ona çok emek verdim o Sinav için beni bıraktı
Güncellemeler
1 yıl
Az önce konuştuk sınavı kazanamazsa babası birileriyle evlendireceğini söyledi o da babama karşı çıkamam ne isterse yaparım tek istediğim sınavı kazanmak sonra burdan çıkıp gitmek senide istemiyorum yalnız kalacağım bekleme beni dedi...
Üniversite sınavı için benden ayrıldı, sizce beni sevmiyor mu?