Evli olduğumu ona söylesem mi?

Gizli Üye

İnstadan tanıştığım çok ama çok düzgün biri var. 31 yaşına kadar daha kimseyle öpüşmemis bile. Ve son derece efendi ve elinden geldiğince de dindar. Aşırı yakışıkli, kültürlü, iş güç sahibi iyi aile çocuğu. Dünyayı da gezmiş görmüş ama kendini bozmamis. Bu devirde arasam zor bulurum bunun gibisini.

Benden 6 yaş büyük. Problem şu ki benim evli olduğumu bilmiyor. Aşırı da kıskanç biri. Böyle şeyleri asla tasvip etmez çok da kızar sevgilisini bile aldatanlara bela okuyan biri yani..

Ben istemeyerek evlendirildim, çocuğum yok. Onu da çok sevdim. Öyle böyle değil.. baya baya karasevdaya tutuldum.

Benle ciddi düşünüyor çok da beğendi "tam istediğim gibisin" diyor. Aşırı da sevdi ve arzuluyor beni. Yani her yönden çok iyi anlaşıyoruz.

Nasıl söyliycem ben ona şimdi evli olduğumu? Napmam lazim sizce?

Evli olduğumu ona söylesem mi?