Maddi imkansızlıktan dolayı sevgilimin yanına gidemiyorum, ne yapmalıyım?

Gizli Üye

Merhabalar, sevgilim şu an başka şehirde ve beni yanına davet etti, ben de geleceğim dedim ama gidemeyeceğim çünkü maddi anlamda yetersizim şu an. Bu duruma çok üzülüyorum, ne yapmalıyım? Ona söyleyemem çünkü beni bu şekilde bilmesini istemiyor ve çekiniyorum. Ondan istemem, hiçbir şekilde.

Maddi imkansızlıktan dolayı sevgilimin yanına gidemiyorum, ne yapmalıyım?