Ne olursa olsun yinede sevmekten vazgecmicem mutlu olurmuyum?

Gizli Üye
Karşıma ne zorluk çıkarsa çıksın yinede sevmekten vazgecmicem onu çok seviyorum ben ciddi de düşünüyorum ya ben kendi canımdan bile çok sevdim sırf o mutlu olsun diye her şeyi yaparım ama olumsuz gormeyin bunu onu içimde çok büyüttüm ona çok aşığım tek amacım mutlu olmak ilk defa boyle güzel hislerle birisini seviyorum ben
Ne olursa olsun yinede sevmekten vazgecmicem mutlu olurmuyum?