Sevgilime fotoğraf atmıştım, şimdi ayrılmak isteyince onlarla tehdit ediyor. Ne yapabilirim?

Gizli Üye

Sevgilimde bazı fotoğraflarım var ayrılmak istedim ben sildiğini söylemişti ama şimdi bununla tehdit ediyor nasıl sildircem ondan o resimleri ben

Güncellemeler
1 yıl
Umarım başka sitelere dağıtmaz fotoalari onunla muhattap olmak da istemiyorum
Sevgilime fotoğraf atmıştım, şimdi ayrılmak isteyince onlarla tehdit ediyor. Ne yapabilirim?