Utangaç birisiyim ve hiçbir kızın utangaç çekingen erkek sevmediğini biliyorum. Benimle para için evlenen olur mu?

Gizli Üye
Bir kadına yapabileceğim en iyi iyilik kazandığım parayı vermek. İlgi alaka sevgi vs zaten diğer erkeklerden de alabilir rahatlıkla o yüzden kadınların beni secmesi yönünden bir kriter değil iyi birisi olmak. Zaten bir kriter olmuş olsa 30 sene icinde bir kız da beni severdi ama olmadı.
Utangaç birisiyim ve hiçbir kızın utangaç çekingen erkek sevmediğini biliyorum. Benimle para için evlenen olur mu?