Of Bakın Ya Canım Yanıyor?

Gizli Üye

4 yillik canimdan çok sevdiğim kadın ayrildi ve 1 ay sonra başkasiyla sevgili oldu. Onun için her şeyi yaptim. Ayrilik sebebi sadece biraz ilgi istediğim içindi. 7 ay oldu ve başkasiyla beraber. Bana kocacim diye hitap eden kollarimda uyuyan kız şu an başkasinin kollarinda canim çok yaniyor. 7 ay oldu pişman olmaz mi hiç? sadece pişman olsun kapımda yatsın. Çok sevdim her an aklimda hâlâ

Onun için o kadar çok şey yaptım ki o ise bana bunu reva gördü! Sadece acı çeksin yaşadıklarımı yaşasın istiyorum

Of Bakın Ya Canım Yanıyor?