Whatsappta son görülmesi gözüken kişi yani rehberinde ekliydim; şu an son görülmesi gözükmüyor!, yani beni rehberden mi sildi?

Gizli Üye

Sizce.. ? Fikirlerinizi alıyım lütfen?

Güncellemeler
1 yıl
Bana hoş Bi whatsapp durum yazısı söylermisiniz? Demode oldu bu ama beni rehberden silmediğini anlamak için ? Hoş olsun ondan dedim demode olmasın yani. ve duruma bakarsan silmediği anlamına gelicek...
Whatsappta son görülmesi gözüken kişi yani rehberinde ekliydim; şu an son görülmesi gözükmüyor!, yani beni rehberden mi sildi?