Arkadaşlar merhaba size bişey danışmam gerekli?

Gizli Üye
Bir erkek 10 aylık ilişkiyi çabucak unutup silebilir mi? O kişi benden ayrıldı ayrılmamızın nedeni benim ilgisizliğimdi ve haklıydı ilk zamanlar ben hiç üzülmüyordum ama sonra bişeyler dank etti baktım beni hiç bi yerden engellememiş telefon numaramı silmiş mesaj attım cevap verdi ama soğuk bi şekilde zaten bekliyordum aradım efendim ismimi söyleyerek telefonu açtı efendim bişey mi oldu dedi saat geç bi vakitti uyuyodum kusura bakma dedi sonra ben sorularımı sordum cevap verdi sonra hayırlısı buymuş iyi akşamlar dedi kapattı 2 hafta geçti tekrar yazdım yine cevap verdi görüşmek istediğimi son kez sarılmak ve istemiyorum diye cümleler kurmuştu onu yüzüme bakarak söylemesini istediğimi söyledim o da ne gerek var ne değişicek dedi ben tekrar ısrar ettim hayır olmaz istemiyorum burdan söyledim yüz yüze gelmemizin anlamı yok dedi bende bak gel görüşelim sonra seni hiç rahatsız etmicem dedim ama istemiyor hala buluşsak ne değişicek diyip duruyor istemiyor evet ama engellemiyorda her aradığımda açıyor napmaya çalışıyor sizce beni hala seviyor mu? Bilmiyorum inanın ona çiçek sepetinden hediye yolluyorum resmimizi koydurup böyle güzel bişey şarkı da ekliyorsun şarkı da ekledim ve not yazdım damardan girilecek tarzı dedim ki yazdım yazdım sonuna şunu yazdım bundan sonra bırak beni görmeyi sesimi dahi duymıycağına emin olabilirsin hoşçakal dedim
Güncellemeler
1 ay
Benden büyük biri 23-24 yaşlarda
Güncellemeler
1 ay
Arkadaşlar okuyup öyle yorum yapın 🙏 lütfen
Arkadaşlar merhaba size bişey danışmam gerekli?
10 Görüş