Kocam çok kötü dövdü?

yesimpolatt
Biz yeni evliyiz, 3 ay oldu daha ben 23 esim 26 yasinda. Kocamin annesi kalp krizi gecirdi iki gun once cıkıs yapicakti hastaneden. Esimde hayatim babam vefat etti, erkek kardesimde bakamaz biliyosun bi süre bizde kalsin dedi. Bende kalsin, sorman hata bakicaz tabiki vs dedim. Annesine misafir odasini hazirladim. Sonra kocam aradi annem salıbda kalmak istiyomuş odada sıkılırmıs falan dedi bende olmaz rahat edemez falan dedim. Kocamı ikna ederim diye hazirlamadim geldiler iste anne odani hazirladim falan dedim kocamda annem salonda kalmak istiyo demedim mi ben sana dedi. Neyse annesi uzandi salona cok soğuk dedi, kaloriferi yakmaya gitti esim. Bende pesinden gittim askım koltukta hasta kadin nasıl rahat edicek, odada kalsin falan diye baya dil döktüm. Gercekten kçtü bi niyetim yoktu ben bile uyuyakalinca her yerim tutuluyo koltukta. Kocam bana bi tokat attı git şimdi carsaf falan ser koltuga hazırla anneme orayi dedi. Belli etmeden ağlaya ağlaya hazirladim yatacağı yeri. Kocamla aramiz bozuldu biraz. Ben dün cok hastaydim bogazım falan agriyodu sabah kalktiğimda halsizdim. Aksam yemeğini koydum kayınvalideme. Anne ben iyi hissetmiyorum raz uyuyayım dedim odama cekildim. Telefonumu da sessize aldim uyurken. Kocamla kaynim gelmis ben duymadim zili aramislar telefonum sessizde. Kaynanam kapiyi acmak icin kalktiğinda yere düsmüs kocamda cilingirle actirmis kapiyi. İçeri girince kocamın bagirmasina uyandim. Ters ters bakti bana anne özür dilerim falan dedim. Kocam kokumdan tutup içeri götürdü kaynımda abi yapma falan dedi. Arıyorum niye acılmıyo bu telefon dedi bende uyuyodum sessize almistim dedim niye sessizde bu tel or... diye kokumu sıktı iyice. Bırak kolumu canım aciyo dediğimde daha cok acicak canin diyip dövmeye başladı beni tekme tokat agzımdan burnumdan kanlar geldi. Sırtıma vurdu kemerle, bogazimi sıktı. Kaynım zor aldı elinden. Dünden beri berbat hissediyorum. senelerimi gecirdiğim adamın boyle yapmasi agrima gidiyo. Siz olsaniz napardiniz?
Güncellemeler
1 ay
ne annem var ne babam kocamdan baska kimsem yok... cok cok agrima gidiyor bana yaptıkları. Taniyamiyorum srtik bu mu diyorum benim sevdiğim adam... ağlamaktan baska bisey yapamiyorum berbat bir duygu
Kocam çok kötü dövdü?
72 Görüş