Soğuttuğum kızı nasıl geri döndürebilirim?

Gizli Üye

Baştan söylüyorum ciddi cevaplar gelsin lütfen hiç iyi değilim.

Benim geçmişim sürekli psikolojik olarak sıkıntılı geçti. Bu güzel ile de 3 sene kadar önce tanıştım. Son 2 haftadır da sevgiliydik. Fakat benim aleksitimim var, yani bende sevgi duygusu yok gibi bir şey. Ona bu durumu da defalarca anlattım, onu üzmekten korktuğumu vs. ama onunla konuşurken (wp üzerinden, kız ile aynı şehirde değiliz) çok güzel hissediyorum bende bunu sevgiye bağlıyorum. Daha sonra kendimdeki yetersizliğe dayanamayarak bu durumumdan dolayı ona zarar olacağımı belirterek ayrılmak istedim.

1 gün geçmeden pişmanım diye tekrar yazdım. Onsuz olmak çok kötüydü, duygusu olmayan ben için bile.

şu an sanırsam bir şeyler daha farklı, hissediyor gibiyim onu. Defalarca yazdım fakat bana soğuk olduğunu affetmek içinden gelmediğini söyledi.

Bir süre konuşmayalım dedi. Çok koydu bana öyle böyle değil. Kız yabancı dil de biliyor bende onun için kitaplar aldım bu hafta gelicek. Spor için besin program hazırladım. Besin programım hazır, spor programımı da yarın yapacağım.

Ona nasıl davranmalıyım bilmiyorum, ben asosyalim insan ilişkilerim zaten zayıf. Kız mükemmelinde mükemmeli o kadar güzel ki anlatamam :( ben nasıl o mesajı yazdım hiç anlamıyorum. Yazarken bile seviyordum yemin ederim fakat bu psikolojik sorunlarımın ona zarar vermesinden çok korkuyordum.

Bana acil taktik lazım. şu an bir süre konuşmayalım dedi. Nasıl davranmam lazım siz tecrübelilere geldim yardım lütfen onu kaybedemem, onu kaybedersem benim varlığımın hiçbir anlamı kalmaz

Yaşım 19

Güncellemeler
1 ay
2 gün önce ayrıldık
Da niye bilmiyorum, ilk ayrılık anındaki gibi takmıyorum o kadar, bi' kahve içerim geçer :d
Güncellemeler
1 ay
Takmıyor değilde, takmamaya çalışıyormuşum gibi olmuş,
Onun sevdiği ve sevmediklerini, fotoğraflarını, tuttuğum notları görmek, geçmiyor galiba, alışacağız bir şekilde sanırım, zor veya çok zor, alışacağız, mutlu olacaktır o umarım

Her güncellememde bildirim gidiyor size de, kusura bakmayın. Benimde anlatacak kimsem yok. En yakın kankamda olsa bir yere kadar anlıyor işte, bazen boşluğa haykırmak gerekiyor, burayı kullandım şimdilik, ne derler, hakkınızı helal edin kusuruma bakmayın
Soğuttuğum kızı nasıl geri döndürebilirim?
4 Görüş