Beyaz tenli olmayan kızlar neden fiziksel öz güven duyuyorlar?

BirFilmKarakteri

Arkadaşlar bir kızın fiziksel anlamda komple çekici görünmesi için öncelikle beyaz tenli olması gerekir. Beyaz ten asilliği sembolize eder en başta. Güvenilir görünür. Medeniyet ve bilgi, çağdaşlık kokar. Bir kız esmer iken tabii ki güzel olabilir ve hatta taş gibi de olabilir. Kabul ediyorum fakat benim demek istediğim şey, nasıl anlatsam, aura mı, eee... Anlayın işte. Varoşlukla ve çirkeflikle ilintili görünme meselesi. İlla söyleteceksiniz.

Beyaz tenli olmayan kızlar neden fiziksel öz güven duyuyorlar?