Babanın anneyi aldatıyor olması?

Gizli Üye

Merhaba arkadaşlar. Ailem 22 senedir evli. Kardeşimle annem hep yatıyor kardeşim 10 yaşında onsuz yatamıyor. Babam da ilgisiz olduğunu söyledi bize dün namazında niyazında biriydi dört aydır kılmıyordu şüphelenmiştim ama yakıştıramamıştım. Annem onun ihtiyaçlarını sormamış ve babam 4 aydır bir kadınla berabermiş. Dün bize sarhoşken eve geldi otelde kalacaktı arkadaşlarıyla, annem şüphelenip eve çağırdık. Kadın da normal bir kadın değil yani. Yabancı uyruklu babam büyülendiğini söyleyip duruyor. Eğer annem başına bu olayı kakarsa annemden ayrılacakmış. Annem delirdi arkadaşlar sessizce içinden ağlıyor resmen. Eğer annem kakmazsa kadının burada oturma izni bitiyormuş bu ayın sonunda, gidecekmiş ülkesine. Babam da kadına görüşmeyelim diyecekmiş. Ben 20 yaşındayım ve babam evine çok bağlı bir adamdı nasıl böyle birine dönüştü her saat başı ağlıyorum kendime yediremiyorum, babam benim ilk süper güçleri olan bir kahramanımdı. Şimdi ise ona baba bile diyemiyorum sadece bağrıyorum. Haklısın diyip duruyor pişmanım diyor. Annem başına kakarsa o kadınla evlenecekmiş. Kadının da iki çocuğu varmış onlara biizm rızkımızı yedirecek. Hem onlara hem bize bakacakmış. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Kadınla bu ayın sonuna kadar konuşursa kadın şantaj yapamazmış. Kadın btün akrabalarına videomuzu atarım diyormuş babama. Arkadaşlar lütfen yardım edin. Bana akıl verin.

Babanın anneyi aldatıyor olması?
7 Cevap