Ailemin karşı olduğu erkekle evlenirsem %100 pişman mı olurum?

Gizli Üye
Anne baba sözü dinlemeyen hep mi pişman olur? evlilikte. oluru yok dedikleri insanlar ısrarla devam etsem nolur
Güncellemeler
1 yıl
hayır deme nedenleri
- o İstanbul'da ben almanyada, yabancı yere kız göndermem
- annesi yok, babası ölmek üzere - arkası yok, orada sana veya size bir şey olsa kime gideceksiniz
- üni yarıda, maaşı az, kurye olarak mı sizi geçindirecek dediler

Güncellemeler
1 yıl
- memeleketi elazığ, ama alakası yok pek - ırk, soy, kök vs bunları söylediler - boktur kokar soydur çeker
- ya psikopatsa, haberlerde görüyoruz lime lime ediyorlar kızları
- sen nazlı büyüdün, geçim sıkıntısı ne bilmşyorsun, türkiye şartlarını kendin biliyorsun, ne yiyip ne içexeksiniz
- bir de dini açıklamalar var
- bir de 2 senedir sakladım ve yanına gittiğim için
Ailemin karşı olduğu erkekle evlenirsem %100 pişman mı olurum?