Mahalle esnafı, sevgilimle benden rahatsız oldu. Şikayet etse haklı mı?

Gizli Üye

Sevgilim beni yurda bırakmıştı girişe yarım saatimiz vardı. Biz de arka sokağa geçtik pek kişi yoktu. Bir ara öpüştük yakınlaştık biraz yandaki dükkandan adamın biri bağırmaya başladı. Burası fuhuş yuvası mı okumaya mı geliyorsunuz yiyişmeye mi falan bir ton bağırdı. Sevgilimle kavga ettiler zor ayırdık diğer esnaflarla. Bana baktı seni şikayet edicem her gün dükkanımın önünde birileri yiyişiyor kapattırıcam o yurdu dedi. Gerçekten şikayet etse haklı mı? Yanlış bir şey yapmadık ki sadece öpüşüyorduk ya.

Mahalle esnafı, sevgilimle benden rahatsız oldu. Şikayet etse haklı mı?