Severken nişanı Atmak zorunda kalmak sizce napmalıyım?

Gizli Üye

İlk başlarda ben evlilik düşünmüyordum. sonra beni ikna etti her şey çok güzeldi peri masalı gibiydi beyim nederse olar havada uçuşuyordu. İş ciddiye bindikce farklı taraflarını görmeye başladım. İlk tanıdığım zamanlardaki gibi değildi bana karşı içten degildi her ciddi adımdan sonra kendini benden çekmeye ona nasıl olsa muhtaçmışım gibi davranmaya başladı. Her kelimeye alınmaya istediği yere çekmeye beni psikolojik anlamda yıpratmaya başladı. Ben a diyorum o b anlıyor geçmişte olan sözleri her fikir ayriliginda ısıtıp ısıtıp onume koymaya başlamasi beni artık çileden çıkarmaya başladi tek hata olarak gördüğüm şeyi yaptım babasını aradım ve artık yapamayacağimi hergün surat trip yemekten sıkıldımı bunun sonu olmayacağını babasına dedim. nişan olmuştu artık ve ben babasını aradima pişman oldum sonra babasının iş yerine gidip onu sevdimi ve hata yaptımı söyledim. Babası istemedi ama ikna edebilirdim yine konuşmaya başladık onunla fakat yine tartişmalarimiz devam ediyordu seviyorum ama artık bitsinde istiyordum. Nitekim oda artık bitirme taraftariydi benim aklımda olmayan şeyleri kendi benim öyle düşündumu söylüyordu ben asla düşünmedim onun dediklerini ben onunla herseyimizi planlamiştim onun geleceği için onu nasıl daha kaliteli yaşatabilirimin planlarini yaptım çocuğumuza daha iyi bir gelecek nasıl veririz diye planlarımı anlattim ama o ben sana calişmaya gelmiyorum senin findik tarlanda calişamam misafirini ağırlayamamlara kadar geldi velhasıl kelam son tartistimizda gel eşyalarını al dedi ve eşyaları aldım onla aldımiz TV yinbuz dolabını Nisan ceyizlerini bileziği yüzüğü falan. Aldım sizce pişman olan ben mi o mu olur?

Severken nişanı Atmak zorunda kalmak sizce napmalıyım?
7 Görüş