Evlilikte çeyiz paylaşımı nasıl olmalı?

öylesinebirisix1

Merhaba yakında nişanım olucak erkek arkadaşım bana ikidebir siz ne alıcaksınız biz ne alıcaz ailem soruyor deyip duruyor sizce kim ne alır ve ailesinin bana sorması normal mi?

Güncellemeler
7 ay
Bu kişiyle nişanım oldu ve ayrıldık.
Sebebi de annesi gelinliği almamı istiyormuş eee alınca da dünya para İzmir de diktireyim demiş daha uyguna bende kendi istediğim gelinlik olsun İzmir de değilim ne şekil bir şey çıkacak ben olmadan diye tepki gösterdim. Bundan önce de kadın bir çok şeye karıştı ve çok fazla alttan aldım bir gelin olarak konu gelinlik olunca da alttan almadım tabi. İYİ Kİ ALMAMIŞIM :)
Yani adamın eşya sorması ekonomik şartlar değil içinde kocaman yer kaplayan cimriliğindenmiş
Evlilikte çeyiz paylaşımı nasıl olmalı?