Yüzüme bakmıyor ama storylerimi beğeniyor. Tuhaf bir davranış değil mi?

Gizli Üye

Storylerimi, fotograflarımı beğeniyor. Ama mesela aynı ortamda olmamıza rağmen göz göze bile gelmiyor. Bir ara konuşuyorduk bu çocukla, sonra onun kalbini kırdım. Ama hak etti yani. Hala takipleşiyoruz ve böyle yapıyor. Yüzüme bakmayıp storylerimi beğenmesi bir tuhaf. Sizce amacı ne?
Bu arada beni çok beğeniyor, bundan şüphem yok. Hiç yok hatta

Yüzüme bakmıyor ama storylerimi beğeniyor. Tuhaf bir davranış değil mi?