Bir öğrencim var kız normal değil 13 yaşında ama hareketleri 5 yaşında çocuk gibi ne yapmalıyız?

Gizli Üye

Babası okumuş biri mesleği eljnde yani cahil biri değil anlatıyoruz böyle bir sorun olabilir bir doktora görünün diyorum sert tepki veriyor ama belli bu kızın sorunu var kurumdaki tüm öğretmenler bòyle düşünüyor bu kıza yardım etmek istiyorum ne yapabilirim

Bir öğrencim var kız normal değil 13 yaşında ama hareketleri 5 yaşında çocuk gibi ne yapmalıyız?