Esime cook sinirli ve kirginim ne yapmaliyiiim?

Gizli Üye

Yaa anlamiyor ya da isine gelmiyor.. ben esimin ablasiyla konusmiyorum anlasamiyoriz cok cirkin olaylar oldu esim sahit oldu.. o da ablasinla konustu senin yaptigin normal degil vs… ablasi esimden de görüsmedi arkamdan baya attip tutmus..

bu arada görümcemde evlii.. kendisi hasta ruh hastasi ben zaten onu öyle damgalAdim.. hep kiyas milleti kücümsemeler.. hep kendisi ön plan da olmasi lazim.. insanlar övsün.. esini kiyasliyor esimle esini herkesin icinde rezil ediyor… kac kere evi terk etti sirf biz tatil yapiyoriz diye o yapamadigi icin.. öylece kocasini ikna etti…

cocugu oldu.. kayinvalidem sehir disi oturuyor.. görümcemde ksliyor görümcemin gaziYla bize asla gelmiyor bir bardak cayimizi icmiyor sonucta oglunun evi.. sebebi de kizimi altan almasaniz bende yokkum.. sonra da görümcemin bebegini bahane ediyor.. ama istedigi kapiya gidiyor.. geziyor.. esim 5 kere görümxemin evine gitti cocugu da sevdi.. ben hic gitmedim bugün de kayinvalidem memleketine geri dönecek yine kopa kopa gitti esim.. ya anlamiyorum insan agirligini koyR.. tabi ki buna da görümcem cok sevinir … hatta esime diyornmus ki bu cocuk sana alissin ölüp ölüp bitiyor senin icin….

ne yapmaliyim resmen Şu an evde sinirlerim bozuldu yaa..

Esime cook sinirli ve kirginim ne yapmaliyiiim?