Nişanlım çok değişti sizce evlenmeli miyim?

Gizli Üye

Nişanlım aşırı inat birisi ben ne yaparsam inadıma daha kötü şeyler yapıyor ve hiç ders almıyor bana köpek gibi davranıyor hiç anlayışlı değil o sinirlenmesin diye yapmıyorum hiçbir şey o benim garezime çok şey yapıyor hep beni üzüyor bana kırıcı konuşuyor en ufak problemde hemen bana kapıyı gösteriyor ben erkeğim diyor sen kadınsın bana saygısız olamazsın bağıramqzsın ben erkeğim sinirlenince bağırırım falan diyor erkeğin kadına sözü geçermiş sen kadınsın yemek yapacaksın görevin çalışacaksın edeceksin falan çocuk yapacaksın bana köpek gibi davranıyor sinirlenince her şeye sinirleniyor zaten bu ay sonu düğünümüz vardı ama ailesinin apartmanında Kiraya oturacaktık bende istemedim benden habersiz tutmuştu ben istemeyince o günden beridir her şey kötü düğün iptal olcak ailesi çok ilgisiz başından beridir annem böyle olmayın dedi ama hala aynılar nişanlım desen bi iptal edicem her şeyi diyor bi etmek istemiyor hem hayatımı sktin dedi bana sonradan da sensiz yapamam diyor ben evliliğe zorlamıştım onu nişanlnırken kendisine hiç güvenmiyor artık zorlamıyorum oda beni zorladın şimdi de hiçbir şey yapmıyorsun diyor zorla gğZellik olmaz ayrıca benim çabamla olsun istemiyorum çok yoruldum hep beni kırdı üzdü 2 aydır ağzıma etti ağladım günlerce hasta oldum heves falan bırakmadı deli gibi evlenmek istiyordum artık emin bile değilim çünkü çok ağır şeyler yaşadı bi ayrıldı bitti dedi iptal edicem dedi ailesine sonra affet beni dedi ertesi gün bir sinirlilik anıyla ağzına gelen her şeyi söylüyor bana benim yaptığım şeyler ona anormal geliyor ama aynı şeyi o yaptığı zaman abartma deyip kestirip atıyor oysa ben yapsam abartır bu huyundan nefret ediyorum beni üzüp üzüp sürekli özür diliyor iki ayrı insna var sanki canavar gibi oluyor bazen ona bir şeyleri anlatıp üzgünlüğümü bile anlatmaktan yoruldum her şeyi anlatıyorum hala anlamıyor hala devam ediyor kendince önemli olan konuyu uzatıp bana sorular soruyor benim için onun yaptığı hatası olan konuyu ama kestirip atıyor çok bencilce davranıyor aşırı cimri biri şu zamana kadar benim için bir tane bi şey yapmadı fedakarlık 0 zTen ailesine de bağımlı biri en kötüsü bu ailesinin çevresinden hayatta ayrılmam diyor ağzıyla onlara dayanacak babası bile demiş sırtını bana dayıyor diye ailesini sevsin ama bağımlı böule erkek mi olur yemek yapmazsan bana kavga çıkarır gider annemde yerim yemeğimi dşye düşünüp ondan yakın oturacakmış çpcuğumuza bakacakmış bende çalışacakmışım yuva kurmak bu mudur Git o zaman annenle yaşamaya devam et eskiden beni kırmaya korkardı ben de hayatımda ilk kez böule biri tanıdım onu kaybetmek istememiştim evlenmek istemiştim ben onun merhametinden ilgisinden hoşlandım sevdim ama son 2 ayda köpek gibi oldu sorduğumda ise bu olaylar beni böyle yaptı diyor bende çok yıprandım ama köpek olmadım hep dediği olsun istiyor olmadı mı git ayrıl o zaman diyor defol falan hep kırıcı en ufak kavgada yüzüme telefon kapar sonra arar hemen dün en ufak şeye sinirlenip senin ağzına sçrm dedi def ederim dedi

Güncellemeler
1 ay
Ondan sonra telefonu kapattı 3 kwre aradı dün gece cevap vermedim sinir hastası gibi bugün ne aradı ne yazdı düğün salonunu iptal edicem diyor kaç gündür etmiyor da sonra bi diyo evlenelim sensiz yapamam sonra iptal edicem anlaşamıyorum seninle diyor beni seviyor musun evlenmek istiyor musun soruyor cevap veremiyorum çünkü çok değiştin artık emin değilim beni üzüp duruyorsun böyle evlilik istemiyorum dedim ben ona sabır gösterecekmişim ama o göstermezmiş çok bencil
Nişanlım çok değişti sizce evlenmeli miyim?
14 Görüş