Eski sevgilimin bana aşıkmış gibi cümleler sarf ederken, başka bi kızla çıkmasını nasıl açıklarsınız?

Gizli Üye
Sürekli benimle ilgileniyo mesajlarıma saniyesindw dönüyo ve beni sevdiğini söylüyo engel basmak tarzım değil basitliğin göstergesi gibi geliyo bana. o engel bas bana yoksa kendimi tutamayıp yazmaya devam ederim sana seni daha sık ararım diyo eski konuları açıp beni geri döndürmeye çalışıyo ama bı bakıyorum yeni sevgilisiyle el ele şurda burada bende aptal gibi ona şans vermenin derdindeydim.
Eski sevgilimin bana aşıkmış gibi cümleler sarf ederken, başka bi kızla çıkmasını nasıl açıklarsınız?