Arkadaşlar yüz yüze gormedigin birini gerçekten özlemek sizce nedir?

itstugcehere

Arkadaşlar bu gece benim için manası büyük olan şarkıyı dinledim ve bana hatırlattığı güzel insani hatırlayarak istemsizce ağladım. Ben bu hayatta tek kişiyi özledim ve sanırım o. Eskiden takıntılı idim ona karşı. Ama şu an onun mutlu olmasını her şeyden çok istiyorum. Çünkü bazı yildizlar ne kadar uzakta olsa da parlaklığından bir şey kaybetmez. Yüz yüze gormedigin ama size kamera açmış ve fotoğraflarını, videolarını izlediğiniz birini gerçekten özlemek sizce nasil tarif edilebilir? Okuyanlara tesekkurler

Arkadaşlar yüz yüze gormedigin birini gerçekten özlemek sizce nedir?