Sevgilimle eve çıktık ama komşular rahatsız olmuş. Biz aşkımızı doya doya nerede yaşayacağız?

Gizli Üye

Arkadaşlar 6 yıllık bir ilişkimiz var sevgilimle. Ev tuttuk 60 m2 1+1 paramız anca bu kadarına yetti. Komşular sürekli bizden rahatsız olduklarını söylüyorlar. Çekemiyorlar resmen. Okulda da utanıp sıkılıp istediğimiz gibi yaşayamıyoruz aşkımızı. Müzik açıp evde sevgilime dans ediyorum müziğin sesini açamıyoruz komşular yüzünden. Şarkı söylemek istiyorum sevgilime söyleyemiyorum. Aile baskısı, toplum baskısı, okulda arkadaş çevresi ve hocaların baskısı, komşuların baskısı, ev sahibinin baskısı. Starbucks'a gitsek oradada ulu orta yaşayamıyoruz aşkımızı. Biz bir çiftiz ve bazı ihtiyaçlarımız oluyor haliyle dpğal refleksler veriyoruz. E biz nerede yaşayalım aşkımızı? Paramız yok. Bu komşulardan bıktık usandık. Sevgilim çok öfkeli zaten kavga edip karakolluk mu olsun? Yardım lütfen

Güncellemeler
1 yıl
Arkadaşlar aşk yaşarken okulu bitirmek kolay değil. Anca paramızı denkleştirip bir apartman dairesi kiralayabildik. Gücümüz bu kadarına yetti. İkimiz de hala öğrenciyiz. Bölümler zor. Aynı okuldayız fakat zaten orada da kıskanç insanlarla çevrili etrafımız ve istediğimizi yapamıyoruz. Bu ülkede arabada bile aşk yasak ya. Napalım biz yani?
Güncellemeler
1 yıl
Arkadaşlar çok sağolun çözümü buldum. Çadır kurup orada aşk yaşamak kimsenin olmadığı tenhalarda bir yerde.
Sevgilimle eve çıktık ama komşular rahatsız olmuş. Biz aşkımızı doya doya nerede yaşayacağız?