Aşkın yaşı kaç?

Gizli Üye

Merhaba arkadaşlar,

bi düğünde bir çoçuk beni beğenmişti. Ekledi vesaire konuştuk, konuşuyoruz. Lakin bana yaşını büyük söylemiş. Kendiside çok olgun. Babası terk etmiş 10 yaşındayken vesaire. Annesine bakıyor. Çalışıyor, kötü bir alışkanlığı yok. Ben şüphelendim yaşından, annesinin faceni buldum orada doğum günü resimlerini gördüm. Çoçuk kendisi 19 yaşındaymış. Ben kendim 24 yaşındayım. Neyse ben kendisinin instagramına baktım sonra kardeşimin arkadaşlarıyla samimi kendisi. Benim kardeşimde 20 yaşında. Ben kendimi hemen geri çektim, yani çevremde çok ayıp karşılanır, ki ailemde duysa bana çok kızar kardeşin yaşında biriyle mi görüşüyorsun diye. Bu çoçuk bana haftalardır böyle çok ilgili arıyor sürekli yazıyor kapımdan geçiyor. Baktım kızlarıda silmiş bütün hesaplarından. Karnım acıktı diyorum evime yemek sipariş veriyor, cevap vermediğim zaman deliye dönüyor. Bugün numarasını sildim, instagramdanda sildim kuzeni yazdı ağlicaktı çok kötü oldu diye. Aradı açtım, olmaz dedim yaşını öğrendim bana yalan söyledin dedim. Bana yalvarıyor. Dedim yaşıtlarınla ilgilen karşına daha kimler çıkar, kapıma gelmiş. Kendisi yabancı birde (ki bunu sorun yapmadım) ama yaşını öğrenince engelledim sildim. Şimdide çok üzüldüm yani kardeşimle yaşıt, kendimi çok suçlu ve pis hissediyorum şu an. Bu çoçuğa ne söylesem acaba vazgeçer? Yani ne yapsam acaba bilemedim?

Aşkın yaşı kaç?
6 Görüş