Yeni tanıştığım kıza doğum günü için fidan bağışı yapmayı düşünüyorum. Sizce nasıl bir jest olur?

Gizli Üye

Yeni tanıştığım bir kız var ve yarın doğum günü. şu an memleketinde olduğu için çiçek gönderemiyorum. Ve aileler tanışık olduğu için yanlış anlaşılmak istemiyorum. Doğayı seven birisi olduğu için onun adına tema vakfına fidan bağışlasam ve güzel bir doğum günü mesajı göndersem sizce nasıl bir jest olur?

Oraya bir şey gönderme imkanım olmadığı için böyle bir şey düşündüm başka bir fikir varsa önerirseniz mutlu olurum.

Güncellemeler
1 yıl
Görev başarılı, görüşleriniz için teşekkür ederim
Yeni tanıştığım kıza doğum günü için fidan bağışı yapmayı düşünüyorum. Sizce nasıl bir jest olur?