Zengin, güzel ve gece hayatı olan bi kız mı akıllı, daha güzel eğlenceli ama sakin yaşayan kız mı ilginizi çeker?

Gizli Üye

Hoşlandığım kişi benimle konuşurken aşırı zengin sürekli gecelerde takılan ve aşşşırı derece açık giyinen bi kızla takılıyodu bunu öğrenince ben konuşmayı kestim. Sonra onunla ayrıldı benimle ilgili pişman olmuş. Ama sonuçta ben varken onu tercih etti. Kızla çok zıt kutuplardayız ben daha kariyer odaklı sürekli her şeyi kendi çabalarımla halletmiş biriyim kız doğuştan zengin. Ben açık giyinmem fazla kız resmen kıyafet giymeden dışarı çıkıyor. Bunu yadırgamıyorum bu arada kızın kendi seçimi nasıl isterse öyle çıkar ama anlamadığım o tarz kadınlardan hoşlanıyorsa benimle niye konuştu diye sormadan edemiyorum. Takılmak için mi tercih etti? Bu da bi hemcinsim için iğrenç bi şey. Muhtemelen bana tekrar yazacak ne yapmam lazım onu da bilmiyorum hala içimde ona karşı duygular var ama kesinlikle istemiyorum. Erkeklerin kafa yapısını anlayamıyorum nasıl davranayım?

Zengin, güzel, gece hayatı olan
A seç
Daha güzel, sakin, eğlenceli
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Zengin, güzel ve gece hayatı olan bi kız mı akıllı, daha güzel eğlenceli ama sakin yaşayan kız mı ilginizi çeker?
3 Görüş