Biraz uzun ama yardımcı olursunuz canlar aşk ile ilgili buyurun bakalım fikirler gelir mi?

mina11

Çok yolunda giden 3 yıllık ilişkim var çalışıyorum yıllardır kendi ayaklarım üzerindeyim ama erkek arkadaşım herhangi bir işte çalışmayıp baba parası yiyor ve bu durum benim hoşuma gitmiyor. Bazen bu durumu konuşsam da pek olumlu bir adım görmüyorum ben böyle iyiyim diyip hayatına bakmaya devam ediyor ama ben yanımda daha güçlü kendi ayakları üzerinde duran erkek istiyorum. Onu cok seviyorum Allah var boyu posu da çok iyi fakat asla çalışıp kazanma gayesi yok ama böyle nereye kadar gider bilmiyorum siz olsanız kendi ayaklarınız üzerinde dururken sevgilinizin çalışmama durumunu kabul eder miydiniz?

Biraz uzun ama yardımcı olursunuz canlar aşk ile ilgili buyurun bakalım fikirler gelir mi?