ERKEK ARKADAŞIMDAN AYRILMAKTA HAKLI MIYIM, NE YAPMALIYIM?

Gizli Üye

2 sene önce öylesine büyük boşlukta iken sevgili olduk, önceden arkadaştık samimi olmasakda.2 ay içinde çok bağlandık, her anlamda paylaşımlarımız oldu. İkimizde aramızda ki bu bağlantıya anlam veremiyorduk, birbirimizi düşünmeden, uzakta iken yapamıyorduk. Onu tanıdğımda popüler biriydi kendi halinde sıradan biri olsada. Zamanla kıskandım, aşık oldum, kadın çevresinden vazgeçmesini aksi takdirde yapamıcamı söyledim. Zar zor da olsa oda kaybetmemek için siliyordu sonra yine başa dönüyorduk. En sonunda 7 ay önce ayrıldım sözlerini tutmadığı için. Çoklu ilişkiler yaşamadığını söylesede insan güvenemiyor açık saçık kadınları ekleyince ya da görünce. Kendiside kıskanıyordu ama dikkat de etmiyordu.7 ay fake hesaplardan takip etti. Ben zamanla acı çeksem de alışıyordum.1 ay önce tesadüfler karşılaştırdı, şans istedi söz verdi barıştık. Barıştım ama içim rahat değildi, rüya gibi yine başladık çok özlemiştik ama yine kıskançlık yaptım haklı olarak. Sayfasında arkadaşım diye tuttuğu travesti kılıklı kadınları sordum 3 tane. Oda sıkıldım bu ne artık dedi, ben onurumu ayaklar altına alamam dedim güzelce ayrıldık. Ama hala whatsapda bakıyor durumlarıma, özlüyorum. Onu tanıyorsam yine pişman oldu. Bir türlü kopamıyoruz, sana çok değer veriyorum da diyor. Ne yapmalıyım sizce arkadaşlar.

Güncellemeler:
1 ay
Bu arada özgüvenin yokmu diyenler olacak, aksine çok güzel çevre tarafından ilgi gören bir kadınım ama çok sadığım asla gözüm dışarıda değildi, işim gücüm kariyerim de yerinde. Belki fazla geldim bilemiyorum ona göre.
ERKEK ARKADAŞIMDAN AYRILMAKTA HAKLI MIYIM, NE YAPMALIYIM?
2
1
Görüşünü yaz