Bir insana kaç kere şans verirsin?

flrttaxx

eminim ki herkes aşk olarak anlayacak ama, dost ilişkilerine de değindim. hatta flört bile olabilir bu kişi, kısacası hayatınız da olan ve değer verdiğiniz birisi veya birileri.

• bana kalırsa bir kere şans verilir ama o şansı da verdiğine pişman ederler. neden verdim ona bu şansı? dersin bazen, çünkü o zaman insan duygularına yenik düşer. şans verdiği kişiyi çok sevdiği için ve ona değer verdiği için, bir şansı ona düşünmeden bile verir. kim verdiğimiz şansı adam gibi kullandı ki? veya kim verdiğimiz şansı sömürmeden, düzgünce değişti. d? bunun cevabı hayır olacak evet..

insanın kalbinin sesini dinlemesi kadar kötü bişey yoktur, hele ki o belirsizlik anlarında 💔

🍻

şöyle bir ilişki hiçbir zaman nasip olmayacak..

Bir insana kaç kere şans verirsin?