Kocam asker, beni aldattı. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
20 yaşındayım 2 hafta önce evlendim eşim asker evlendikten bir kaç gün sonra telefonunda bir kaç tane kızın numarasını engellediğini gördüm hepsiyle konuştum biz eşimle 3 yıl sevgili olduk başından beri benimle hep ciddi olduğunu söylüyordu bir sürü vaatler veriyordu ağlıyordu benim için sürekli, o kızlarda aynı şeyleri yapıyormuş ev almıştı bana hep evimizi düzeriz orada yuvamızı kurarız gibisinden konuşuyordu diğer kızlarda aynı şeyleri söylediğini öğrendim hepsini arayıp ağlıyormuş onları ne kadar sevdiğini onlarla ciddi olduğunu söylemiş hediyeler almış birine sana iPhone 12 alıcam diye tutturmuş en son biriyle 2 ay önce evli olan kadınlada 20 gün önce konuşmuş ( ben kocamla sevgiliyken 1 lirasını bile yemeye kıyamazdım) o kızlardan biri evli çocukluydu hiç biriyle görüşmemiş ama o evli kadın bana biz kocanla özel şeyler yaşadık dedi sorduğumda ise “olduğunu” söyledi kocama sorduğumda sadece öptü ve dokundu dedi elini Kuran’a bastı yemin etti ben onun için çok zor şeyler yaşadım çok zorluk çok çile çektim ve şu an can çekişiyorum o göreve gitti kurana el bastı bir daha olmayacak dedi ama içim içimi yiyiyor canım çok yanıyor geceleri uyuyamıyorum ne yapıcam ben?😭
Güncellemeler:
1 ay
Beni zorla başkasına vericeklerdi o yüzden kaçmak zorunda kaldım yoksa erken evlendiğimiz bende farkındayım bu arada kocam kurana el bastı 3 defa bir daha yapmicam dedi
Kocam asker, beni aldattı. Ne yapmalıyım?
38
35
Görüşünü yaz