Kız arkadaşım senin yüzünden beni terketti diyen oğlum, 4 gündür eve gelmiyor! Eve gelmesi için ne yapmam gerekiyor?

Gizli Üye

Genç arkadaşlar herkese merhaba. Benim oğlumun 2 yıldır ilişki yaşadığı bir kız var. Beni hiç tanıştırmamıştı. Tanışmak geçtiğimiz Cumartesi günü nasip oldu. Kız arkadaşını aldı, bizim evimize getirdi. Henüz evli değilsiniz, dışarıda buluşsak daha doğru olurdu dedim. Neyse, kız arkadaşı karşımda ayak ayak üstüne attı, komik olmayan her ciddi soruma gülerek cevap verdi. Bende ailenin karşısında böyle mi oturuyorsun, biraz oturuşunu düzeltir misin diye ricada bulundum. Kızı sevmedim, davranışları hoşuma gitmedi. Bu kız eve gittikten sonra benim oğluma telefon açmış, artık seninle görüşmek istemiyorum demiş. Annen sırf ayak ayak üstüne atıp sakız çiğnediğim için beni azarladı demiş. Oysa azarlamadım, sadece güzel bir dille uyardım. Erkek arkadaşım ayrılmaması için ısrar etmiş fakat kız kabul etmemiş. Odasında ki eşyaları kırıp döktü, sonrada kapıyı çekip çıktı gitti pazar günü. Arıyorum açmıyor, WhatsApp üzerinden yazıyorum görüldü atıyor. Nereye gitti, kimin yanında kalıyor bilmiyorum. Babası yok, 2018'de vefat etti. Tek çocuğum zaten kendisi. Zarar görmesinden çok korkuyorum. Dışarıda çok kötü insanlar var, devir çok kötü bir devir. Eve dönmesi için ne yapabilirim? Siz gençsiniz, daha iyi anlarsınız bir gencin dilinden. Yardımcı olur musunuz bana?

Kız arkadaşım senin yüzünden beni terketti diyen oğlum, 4 gündür eve gelmiyor! Eve gelmesi için ne yapmam gerekiyor?
7
2
Görüşünü yaz